قوانین ثبت سفارش

روز کاری فروشگاه اینترنتی “ کیسان شیمی پارسیان” شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات رسمی میباشد و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول همان روزهای کاری و در روزهای تعطیل اولین روز پس از تعطیلات بررسی می‌شوند.
مشتریان گرامی در تمامی ۲۴ ساعت روز در ۷ روز هفته میتوانند سفارش خود را ثبت کنند.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت “ کیسان شیمی پارسیان”به وسیله ارسال کد سفارش ایمیل و پیش فاکتور از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد و سپس مورد بررسی قرار می‏‌گیرند.

سایت “ کیسان شیمی پارسیان” همواره در بروزرسانی موجودی کالا تمامی تلاش خود را می نماید ولی با این وجود در صورت به پایان رسیدن موجودی محصول حق کنسل کردن و یا استرداد وجه سفارش و یا جایگزین کردن محصول دیگر برای سایت “ کیسان شیمی پارسیان” محفوظ میباشد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

تمامی هزینه ها از جمله بسته بندی ، ارسال و دیگر هزینه ها با توجه به شرایط سفارش در فرم سبد خرید و پیش فاکتور اطلاع رسانی خواهد شد.

قوانین خسارت در هنگام حمل و نقل

سایت “ کیسان شیمی پارسیان” نهایت دقت را در بسته بندی ایمن و استاندارد همه محصولات بکار می گیرد تا کلیه سفارشات را در نهایت صحت و بدون آسیب دیدگی به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. پس از تحویل مرسوله به شرکت حمل و نقل انتخابی کاربر و اعلام بارنامه از طریق پیام کوتاه و درج در سفارش خرید ، بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل به عهده شرکت حمل و نقل میباشد.

خدمات و محتویات سایت کیسان شیمی پارسیان صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
مالکیت معنوی و مادی محتویات فروشگاه اینترنتی “ کیسان شیمی پارسیان” متعلق به فروشگاه اینترنتی “ کیسان شیمی پارسیان ” می باشد.

شرایط برگشت کالا

کلیه کالاهای فروشگاهی مجموعه کیسان شیمی پارسیان تا 3 روز در صورت عدم استفاده از کالا قابل تعویض می‌باشند.
کالاهایی مورد ارزیابی برگشت قرار خواهند گرفت که شرایط زیر برای آنها برقرار باشد :

کالا باید در کارتن یا جعبه اصلی خود به همراه فاکتور فروش به کیسان شیمی پارسیان بازگردانده شود.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از بازگشت را از بین خواهد برد.
این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی شود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وبسایت مغایرت داشته باشد باید حداکثر تا ۲۴ ساعت از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری به مجموعه کیسان شیمی پارسیان اطلاع داده شود.
در صورت عدم رضایت مشتری از خرید خود برای کالاهای بدون مشکل در کارایی و ظاهر آن، هزینه های ارسال کالا بر عهده مشتری می باشد

شرایط بازگشت در اثر آسیب دیدگی

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به نشانی که در سایت درج گردیده به شرکت کیسان شیمی پارسیان ارسال شود.

در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه دریافت قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند در غیر اینصورت تعهدی متوجه سایت کیسان شیمی پارسیان نخواهد بود.
در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند. هرگونه درخواستی از طرف مشتری تنها پس از تایید و اعلام نظر کارشناسان رسمی کیسان شیمی پارسیان قابل پیگیری خواهد بود.

سایت کیسان شیمی پارسیان این حق را بر خورد محفوظ می دارد تا هر زمان بخواهد بتواند بخشی یا کلی از شرایط و قوانین سایت را تغیرات ایجاد نمایید.