اسرار تمیز کردن خودرو حرفه ای ها

کیسان شیمی

حتما این سوال برای شما هم پیش آمده است که چطور خودروهای داخل نمایشگاه ماشین همیشه برق می زنند و جور دیگری تمیز شده اند ، البته که این متفاوت بودن دلایلی دارد دلایلی که در غالب رازهای تمیز کردن اتومبیل در این بخش از نمناک به آنها خواهیم پرداخت.
اگر از ابتدا با آب و کف شروع به شستن ماشین کنید ، تنها گرد و خاک نشسته برروی سطح ماشین را میتوانید بشویید خودرو فروشان حرفه ای ،همیشه با یک شستشوی آب تمیز شروع می کنند وتا آنجایی که میتوانند خاک و کثیفی روی ماشین را با آب می شویند.
مایع ظرفشویی، بیشترین خواهان را در انتخاب دارد اما این درست نیست مواد شوینده موجود در مایع ظرفشویی ،بسیار سخت هستند این کار باعث می شود روغن های مهم از رنگ ماشین شما بیرون برود و عملا طول رنگ ماشین شما را کوتاه می کند.


کیسان شیمی
کیسان شیمی
کیسان شیمی

از یک دستکش میکروفیبری استفاده کنید اسفنج ها، در پرز های بزرگ خود، خاک و کثیفی را جذب می کنند ؛ شما می توانید آن را بیرون بکشید، اما خاک ریزه ها باقی می مانند. هنگامی که دراین حالت ،به شستشو ادامه می دهید ، مانند این است که بدنه ی ماشین خودرا با سمباده بشویید خودرو فروشان ، با استفاده از یک دستکش میکروفیبری ماشین استفاده میکنند 

با یک دستکش میکروفیبری خشک کنید لنگ ها ،آب روی ماشین را خشک میکنند ، اما ذرات ریز شن و ماسه ی باقی مانده را نه تنها جذب نمیکنند ، بلکه به خورد رنگ ماشین می دهند اما از سوی دیگر، دستکش میکروفیبری ، ذرات را جمع آوری می کند دستکش میکروفیبری را، در آب تمیز بشویید تا ذرات ریز شن وماسه از آن جدا شوند سپس دوباره به خشک کردن ادامه دهید.

این مرحله ای است، که فروشندگان غیرحرفه ای را از نمایندگان حرفه ای جدا می کند پولیش کاری، سبب افزایش درخشندگی می شود، اما خراش ها را حذف نمی کند با این حال، اگر در ابتدا با یک کیت حذف خراش و سپس پرداخت کاری کنید ، درخشش بیشتری خواهید یافت. پیدا کردن کیت های ضد خراش، در هر فروشگاه قطعات خودرو، آسان خواهد بود.


کیسان شیمی

یک پولیش دو منظوره تهیه کنید

خودرو فروشان آماتور ، همیشه از پولیش های دومنظوره استفاده میکنند این ابزار باور نکردنی را با یک بافر با سرعت بالا اشتباه نگیرید! بافر ها با سرعت بسیار بالاتری کار می کنند و می توانند رنگ را از روی سطح ماشین بسوزانند ، اگر شما در یک مکان بیش از حد باقی بمانید و یا بیش از حد فشار دهید ، ممکن است باعث سوختن رنگ درآن ناحیه شوید . دستگاه های پولیش متفاوت هستند آنها در سرعت های پایین همراه با نوسان کار می کنند. کسی میتواند بااین ابزار، ظرف چند دقیقه خودروی خود را پولیش کند پولیش کاری ، قبل از واکس نهایی، واقعا کارآمد خواهد بود ، بنابراین ارزش کار خود را پایین نیاورید.
ابتدا پد را به پولیش آغشته کنی ، سپس پد را درجهت رنگ خودرو به بدنه بمالید ، این کار، از ریختن پولیش و یا جداشدن آن از بدنه ی خودروی شما جلوگیری میکند.